Eğer bir ofisiniz var ve bu ofisinize klasik bir görünüm kazandırmak istiyorsanız yapacağınız çok iş var. Klasik bir ofis hep hoş durmuştur ki klasikler her zaman özeldir. Teknolojinin gelişmesi ile olsa gerek eskisi kadar klasik ofis görmek mümkün değil. Genelde son çıkan teknolojiler ile donatılmış ofisler var karşımızda.

Ben ise şimdi sizlere hem klasik modelleri barındıran hem de teknolojiyi içeren ofis nasıl tasarlanır onu anlatacağım. Bir avukat büronuz veya çalışma odanız var ise dediklerimi dikkate alsanız iyi olur. Buyurun konuya.

Klasik Bir Ofis Yapmak İsteyenlere (2)

Ofisinizi klasik bir görünüme en iyi renkler ile gerçekleştirebilirsiniz. Klasik mobilyaların rengi aynıdır. Kahverengi, ceviz rengi benzeri renkler en sık kullanılanlardır. Tabi koltuklarda vs. siyah kullanılabilir. Ofisiniz için seçeceğiniz mobilyalarda kendi klasik ofisten anladıklarınızı da katabilirsiniz. Zira bu iyi olacaktır. Klasik bir ofis hazırlarken bütünlük önemlidir. Önce duvar renginizi belirlemeli, mobilyalarınızı almalı ve en sonra duvarlarınız için tablolarınızı belirlemelisiniz.

Klasik Bir Ofis Yapmak İsteyenlere (3)

Zira tablosuz klasik bir ofis olmaz. Gördüğünüz kadarı ile bir hatırlamaya çalışırsanız eski ofislerde hep tablolar görmek mümkün. Ek olarak sadece ahşap mobilyaları kullanın. Ahşap görünümlü mobilyalar size asla klasik bir ofis yaratmaz.

Klasik Bir Ofis Yapmak İsteyenlere (4)